Radca prawny Paweł Tołoczko

Windykacja należności

Strona główna » Oferta » Windykacja należności

Kancelaria Radcy Prawnego  W Olsztynie – Paweł Tołoczko świadczy pomoc prawną w zakresie windykacji należności, zarówno w ramach postępowania przedsądowego, postępowania sądowego, jak i postępowania egzekucyjnego. Świadczona pomoc prawna w zakresie szeroko rozumianej windykacji należności adresowana jest zarówno do przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie dochodzić przysługującym im wierzytelności, jak i do dłużników, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej i nie mają możliwości spłaty swoich zobowiązań lub których prawa zostały naruszone przez nieuczciwych kontrahentów.

Windykacja długów Olsztyn

Windykacja należności odbywa się na kilku płaszczyznach. Wstępnym etapem jest oczywiście analiza i omówienie Państwa sprawy, na podstawie której opracowywana jest szczegółowa strategia działania. Następnym krokiem jest skierowanie do potencjalnego dłużnika wezwania do zapłaty należności, które stanowi jednocześnie ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty pod rygorem skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

Pozew o zapłatę

W przypadku braku dobrowolnej zapłaty i dalszego uchylania się przez dłużnika od spłaty zadłużenia, następnym krokiem jest skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego celem uzyskania orzeczenia sądu. Ten etap wymaga przygotowania szczegółowej dokumentacji, która jest niezbędna do uzyskania korzystnego rozstrzygnięcia w sprawie.

Egzekucja Olsztyn

Kolejnym krokiem po uzyskaniu pozytywnego rozstrzygnięcia sądu, jest podjęcie dalszych czynności windykacyjnych, w tym przeprowadzenie postępowania egzekucyjnego. Na postawie wcześniej uzyskanego orzeczenia sądu, zostaje nadana klauzula wykonalności i sprawa może zostać skierowana do komornika sądowego. W tym celu zostanie dla Państwa przygotowany wniosek  o wszczęcie egzekucji z majątku dłużnika, jego kont bankowych, ruchomości, czy nieruchomości.

Pomoc prawna dłużnikom

Działania Kancelarii skierowane są również do dłużników, którzy z różnych przyczyn nie mają możliwości spłaty swoich zobowiązań, z uwagi na trudną sytuację finansową, w której się znaleźli. W takiej sytuacji Kancelaria pomaga podjąć negocjacje z wierzycielem w celu rozłożenia zadłużenia na raty. W przypadku, gdy egzekucja została wszczęta niesłusznie, Kancelaria służy także pomocą prawną w zakresie powództwa przeciw egzekucyjnego.

Kancelaria radców prawnych w Olsztynie

Windykacja należności jest jednym z ważniejszych elementów działalności gospodarczej. Uzyskanie terminowej zapłaty od kontrahentów niekiedy wymaga jednak pomocy. Jak skutecznie dochodzić swoich praw? Niekiedy własna wiedza i umiejętności okazują się niewystarczające. W takiej sytuacji windykacja Olsztyn pomoże podjąć Ci odpowiednie kroki. Nie masz możliwości dać znać dłużnikowi? Windykacja należności to problem? Zostaw to nam! Kancelaria w Olsztynie pomoże w odzyskaniu należności.

Windykacja należności w Olsztynie – Kancelaria Radcy Prawnego

Potrzebujesz wsparcia? Wiemy, że niektóre zagadnienia z zakresu prawa mogą być dla niektórych trudne, dlatego profesjonalny radca prawny pomoże Ci odzyskać wszelkie należności. Nasza kancelaria ma olbrzymie doświadczenie w windykacji, a każdego klienta i sprawę traktujemy indywidualnie. Wszystko, co musisz zrobić, to podać dane niezbędne w procesie windykacji. Windykacja należności to żmudny proces, ale pomoc dla Ciebie to dla nas przyjemność – kancelaria Radcy Prawnego w Olsztynie do Twoich usług!

Windykacja długów w Olsztynie

Jasne jest to, że prowadzenie własnej działalności to czasami spore ryzyko dla właściciela. Nie chodzi tutaj tylko o sytuację, w której kontrahent zalega ze spłatą należności, ale też o sam proces windykacji, który dla wielu często bywa problematyczny w realizacji. Przykładem mogą być trudności  z odzyskaniem długu lub nieterminowe płatności faktury. Jeśli kontrahent nie dotrzymuje terminów płatności z racji wystawionych faktur, to w tej sytuacji każda sekunda jest na wagę złota. Dla naszych Klientów zrobimy wszystko, aby do takiej sytuacji nigdy nie doszło. Warto wiedzieć, jak podjąć odpowiednie kroki, kiedy musisz odzyskać należne Ci fundusze. Dzięki naszej kancelarii z miasta Olsztyn uzyskasz wszelkie porady prawne, bez nawet potrzeby kontaktu telefonicznego – śmiało możesz napisać nawet maila.

Windykacja Olsztyn - Radca Prawny Paweł Tołoczko

Nasza kancelaria w Olsztynie każdego dnia pomaga osobom, które w niewłaściwy sposób podjęły decyzje prawne. A złe wybory, często skutkują przykrymi konsekwencjami. Warto udać się nie tylko w obliczu problemów prawnych, ale też, kiedy nie masz 100% pewności, czy dana czynność prawna nie przyniesie Ci dotkliwych sankcji. Windykacja należności i długów to nasze motto, z którego naszego kancelaria może być dumna. Skutecznie pomagamy z odzyskaniem należności.

Szukasz firmy windykacyjnej? Skuteczna windykacja w Olsztynie!

Niedotrzymywanie terminów spłaty należności to rzecz , która działa na szkodę firmy – co skutkuje utratą płynności finansowej, a z tego może wynikać tylko jedno – upadłość Twojego biznesu z powodu nieotrzymania należnych Ci pieniędzy. Nasza kancelaria skutecznie pomoże rozwiązać problem bez żadnych opłat wstępnych. Nasze indywidualne podejście do każdej sprawy pomogło niejednej osobie, która chce po prostu odzyskać swoją należność.

Gwarantujemy skuteczne odzyskanie należności od osób prywatnych. Spokojnie! Żaden z naszych klientów nie ponosi żadnego ryzyka. I nie pobieramy zaliczek. Naszym jedynym wynagrodzeniem jest ustalona kwota odzyskana w procesie windykacji.

Skuteczna windykacja należności – pomagamy przedsiębiorcom

Dbamy o procesy firmy windykacyjnej. Wszystko po to, aby stale oferować kompleksową pomoc dla firm. Wszystko, co musisz zrobić, to podanie nam najważniejszych danych dłużnika. Samodzielnie załatwienie sprawy to dla Ciebie problem? Warto pomyśleć o zleceniu sprawy fachowcom. Windykacja długów wymaga delikatnego podejścia, dlatego niezbędne są dla nas wszystkie dane dłużnika. Pomagamy Klientom. Jak skutecznie? Skontaktuj się z nami i zobacz sam.

Nasz zespół to specjaliści, dla których zobowiązania prawne Klientów zawsze stoją na pierwszym miejscu. Pomożemy Ci na każdym etapie sprawy, dlatego nie ma dla nas znaczenia, czy dopiero chcesz założyć sprawę z tytułu odzyskania należności, czy jesteś na końcowym etapie windykacji należności. A może masz problem ze sporządzeniem odpowiedniej umowy?

radca prawny Olsztyn - skuteczny prawnik

Wybierz Radcę prawnego z  Olsztyna – windykacja należności

Analiza sprawy oraz umowy to dla nas najważniejsze dane. Dla uzyskanej wpłaty wysyłamy w imieniu Klienta wezwanie do zapłaty.  Jeśli sytuacja tego wymaga, to umawiamy się na osobiste spotkanie z dłużnikiem lub jego przedstawicielem prawnym w celu omówienia szczegółów spłaty roszczeń z tytułu umowy i długu należności.

Windykacja w Olsztynie – wiemy, czego potrzebujesz

Kancelaria windykacyjna wspiera swoich klientów w odzyskaniu należności od dłużników. Radca Prawny działa dla wszystkich zainteresowanych firm, które chcą odzyskać swoje należności.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

  Zobacz również
  Inne wątki z tej kategorii

  Potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej

  Bez wychodzenia z domu. Porady on-line

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Kancelaria oferuje udzielanie porad prawnych on-line. W celu otrzymania porady prawnej drogą elektroniczną, należy wypełnić krótki formularz, opisać Państwa problem lub nurtujące pytanie, wskazać swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu do kontaktu.

  Dowiedz się więcej

  Kancelaria Radcy Prawnego

  Paweł Tołoczko

  ul. Mazurska 10/4
  10-512 Olsztyn
  Tel: 511 844 511
  E-mail: biuro@kancelaria-toloczko.pl

  Wyjście
  Przewiń na górę